Українські медики вивчають польський досвід Рекомендовані

П'ятниця, 07 червня 2019 05:38 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

25 – 27 травня у м.Гданськ з навчальним візитом перебувала група працівників медичної галузі України на чолі з Володимиром Івчуком, національним тренером з питань медичної реформи. 

Про це повідомляє Консульство України в Гданську.

IMG 6852 tmb 270x1801Організатором візиту виступило Цифрове  видавництво MCFR видавничої групи «Освіта-Медицина». До складу делегації входили 23 працівники сфери охорони здоров’я з різних регіонів України.

За сприяння Консульства України в Гданську було організовано зустріч делегації з Головою Поморського відділення НФЗ (Національний Фонд Здоров’я) Ельжбетою Руцінською-Кулєш та відвідання Поморського регіонального шпиталю у м.Вейхерово. Під час зустрічі делегація змогла ознайомитись з досвідом реформи медичної галузі Польщі та її практичним функціонуванням сьогодні. Виступаючи перед українською делегацією Консул України Лев Захарчишин наголосив, що в контексті глибинного реформування медичної галузі в Україні, особливо корисним є досвід медичної реформи у Польщі, яка пройшла подібний шлях 20 років тому.

Гості з України ознайомились також з роботою відділень кардіохірургії та малоінвазійної кардіології. За підсумками візиту сторони домовились про продовження контактів та подальші взаємні візити.