Українці в Німеччині зібрали гуманітарну допомогу для лікарні на Сумщині Рекомендовані

Понеділок, 10 червня 2019 06:56 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Великописарівська лікарня на Сумщині, отримала з Німеччини повну вантажівку лікарняних ліжок, стоматологічний рентген, наркозно-дихальний апарат, операційні столи, меблі, оргтехніку та багато іншого.

Про це повідомляється на сторінці благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» у Facebook.

"В серпні буде вже п'ять років, як ми привезли в Україну перший гуманітарний вантаж. За цей час гуманітарну допомогу отримали майже всі області України. Цими днями до цього списку добавилась і Сумська область!", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "завдяки справжнім патріотові рідного краю Миколі Бантову, який взяв на себе більшу частину оплати за транспорт та згуртував навколо себе підприємців, Велика Писарівка, невелике містечко над річкою Ворскла, отримала з Німеччини повну вантажівку лікарняних ліжок, стоматологічний рентген, наркозно-дихальний апарат, операційні столи, меблі, оргтехніку та багато іншого".

 

 

Учасники благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» дякують своїм партнерам з Українсько-німецького об’єднання «Рейн-Дніпро» (Rhein-Dnipro Deutsch-Ukrainischer Verein), які допомогли у формуванні гуманітарного вантажу для Великописарівської лікарні!

Останнє редагування Понеділок, 10 червня 2019 07:09

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається