У Бангладеш поліція затримала шістьох українських громадян, які зникли під час закордонної подорожі Рекомендовані

Понеділок, 10 червня 2019 11:23 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українцям та кільком громадянам Румунії та Болгарії інкримінують пограбування банкомата у складі організованої злочинної групи та спротив представникам місцевої поліції під час затримання.

Зниклими виявилися спортсмени у віці від 18 до 45 років із Бердичева Житомирської області, які вирушили до Бангладеш 29 травня. Востаннє родичі спілкувалися з ними телефоном 31 травня. З першого червня і досі зв'язатися з ними не вдавалося.

Разом з тим, посольство України в Індії звернулося до МЗС Бангладеш з клопотанням пояснити причину затримання українців у цій країні.

"У зв‘язку із затриманням громадян України в Бангладеш посольство України в Індії невідкладно звернулося нотою до МЗС Бангладеш з клопотанням пояснити причину затримання та повідомити про умови тримання і стан здоров‘я затриманих", - зазначив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

"Після численних звернень до МЗС України, консульства України в Індії родичі зниклих звернулися й до президента України Володимира Зеленського. Наразі відомо, що шість українців разом із кількома громадянами Румунії та Болгарії були затримані поліцією Народної Республіки Бангладеш. Їм інкримінують пограбування банкомата у складі ОЗГ та спротив представникам місцевої поліції під час затримання", - йдеться в повідомленні на сайт глави держави.

Українцям та кільком громадянам Румунії та Болгарії інкримінують пограбування банкомата у складі організованої злочинної групи та спротив представникам місцевої поліції під час затримання.

Найближчим часом до Бангладеш вилітає консульська група на чолі з Олександром Громовим, першим секретарем із консульських питань посольства України в Індії, яка на місці має детально з’ясувати ситуацію та надати необхідну допомогу, зокрема у пошуку приватного адвоката для громадян України.