Посольство України в Британії засуджує рішення організації World Travel Awards щодо нагородження готелю у Криму Рекомендовані

Вівторок, 11 червня 2019 07:25 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Посольство України у Великій Британії засудило рішення організації World Travel Awards нагородити премією один із готелів, розташованих в окупованому Криму.

Про це повідомляє Посольство України у Великій Британії в Twitter.

"Ми засуджуємо рішення World Travel Awards включити Mriya Resort&Spa в окупованому Росією Криму в список європейських домінантів-2019. Це ніщо інше, як сором і підтримка порушення міжнародного права від Росією. З 2018 року на курорт Mriya&Spa розповсюджуються санкції США, тому що Крим - це Україна", - йдеться у повідомленні посольства в Twitter.

 

 

Згідно з інформацією розміщеною на сайті World Travel Awards, цей кримський готель отримав відразу три нагороди - провідний європейський сімейний курорт класу "люкс", провідний курорт Європи для відпочинку і провідний європейський курорт для проведення ділових заходів.

Цікаво, що організація World Travel Awards цього року також присудила три нагороди російській авіакомпанії "Аерофлот", в тому числі у номінації "Провідний авіаційний бренд Європи".