Свiтовий Конґрес Українців домовився про співпрацю з Міжнародною організацією з міграції у рамках проекту «Сприяння інвестуванню мігрантів і діаспори в Україну» Рекомендовані

Понеділок, 17 червня 2019 06:16 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
презентація проекту «Сприяння інвестуванню мігрантів і діаспори в Україну» презентація проекту «Сприяння інвестуванню мігрантів і діаспори в Україну»

Свiтовий конґрес українців (СКУ) та Міжнародна організації з міграції (МОМ) будуть співпрацювати над проектом щодо посилення економічного розвитку України, шляхом залучення українських трудових мігрантів та членів діаспори до інвестування в український бізнес.

Про це йдеться на сторінц і СКУ у Facebook.

Як повідомляється, "представництво СКУ в Україні взяло активну участь в офіційній зустрічі з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), на якій було презентовано початок реалізації проекту «Сприяння інвестуванню мігрантів і діаспори в Україну». Метою цього проекту є підтримка зусиль Уряду України щодо посилення економічного розвитку шляхом залучення українських трудових мігрантів та членів діаспори до інвестування в український бізнес".

62378659 2438887606173733 4192209542018236416 o1Разом з тим, повідомляється, що директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук подякував за ініціативу та наголосив на необхідності вдосконалення законодавчої бази, включення в проект органів місцевого самоврядування, врахування соціальних аспектів - розвитку бізнесу для ветеранів, внутрішньо-переміщених осіб, людей з особливими потребами та врахування потреб відновлення східних регіонів України.

Як зазначається на сайті МОМ, згідно з попередньою оцінкою, 21% українських трудових мігрантів були б не проти інвестувати кошти, зароблені за кордоном, і більшість з них хотіли б організувати бізнес у своєму рідному місті або селі. Саме новий проект Агентства ООН з питань міграції спрямований допомогти уряду України підвищувати економічний розвиток, спрямовуючи інвестиції українських трудових мігрантів та діаспори в місцеві підприємства.