Володимир Зеленський запросив бізнесменів Німеччини інвестувати в Україну Рекомендовані

Середа, 19 червня 2019 06:08 Автор  Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Берліні 18 червня президент Володимир Зеленський провів зустріч із великим та середнім бізнесом Німеччини, де пообіцяв представникам бізнесу Німеччини, що дефолту не буде і в Україні на бізнес ніхто не буде тиснути.

Про зустріч президента з німецькими бізнесменами повідомляє прес-служба президента України.

Представники бізнесу заявили, що сподіваються на розвиток співпраці, але для цього потрібне поліпшення інвестиційного клімату та адаптація європейських стандартів в Україні.

"Інвестиційний клімат – це для нас пріоритет. Я розумію, чого боїться іноземний бізнес: наших правоохоронних органів, які тиснуть на підприємців, наших судів, які його не захищають", – пояснив Зеленський.

Він також додав, що лише усунувши тиск правоохоронних органів на підприємців, бо можна розвивати економіку.

 

"Я як Президент гарантуватиму вам незалежність інвестицій, гарантуватиму, що на вас ніхто не тиснутиме", – пообіцяв президент.

"У нас дуже великий пакет інновацій. Це наш проект "Держава у смартфоні", який забезпечить зменшення бюрократичного тиску на людей. Саме Адміністрація Президента відновлює інвестиційну раду. Ми хотіли б проводити її двічі на рік. І запрошуємо вас, адже що більше буде в цій раді іноземного бізнесу, то прозорішою вона буде", – зазначив він.

Крім того, Зеленський пообіцяв, що дефолту не буде.

"Ми починаємо домовленості з МВФ, готуватимемо нову програму вже в липні, дефолту не буде. Як Президент я не впливатиму на суд чи банківську систему", – підкреслив він.

Також повідомляється, що сторони обговорили співпрацю з підприємствами у галузях господарства, харчової, будівельної, автомобільної промисловостей.

За даними Адміністрації, на зустрічі були представники компаній, чий сукупний портфель становить 220 мільярдів євро.

"Це більш ніж два ВВП України, і це приблизно 450 тисяч робочих місць", – повідомив президент Німецько-української промислово-торговельної палати Андреас Лір.

Разом з тим, на брифінгу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні Володимир Зеленський звернувся до окремих представників бізнесу та політиків Німеччини, які виступають за скасування санкцій проти Росії.

«Я знаю про заклики окремих політиків та представників великого бізнесу Німеччини щодо необхідності скасування санкцій та відновлення ділової активності з Росією. Хочу звернутися зараз до них… Ми не починали цю війну, але ми мріємо і боремося за її завершення щодня», - заявив президент.
«Ми не хочемо, щоб від санкцій страждали наші європейські партнери, але це єдиний безкровний шлях до відновлення миру на континенті, і він має бути пройдений до самого кінця», - підкреслив Зеленський.
Він запропонував тим, хто агітує за скасування санкцій, «побувати на Донбасі і пересвідчитися скільки лиха принесла українцям ця війна».