До Ізраїля прибула перша група українських фахівців, які уклали робочі контракти з ізраїльськими будівельними компаніями Рекомендовані

Середа, 19 червня 2019 07:12 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

18 червня 2019 року до Ізраїлю прибула перша група українських фахівців, які уклали робочі контракти з ізраїльськими будівельними компаніями в рамках реалізації положень Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Державі Ізраїль.

Як повідомляється, Посол України в Державі Ізраїль Геннадій Надоленко зустрів першу групу українських фахівців в аеропорту Бен-Гуріон.

64464578 2198358946899613 4587392553824813056 o1Під час спілкування Посол України наголосив, що українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, мають такі самі права та обов’язки, як і ізраїльські працівники, відповідно до ізраїльського законодавства, зокрема оплачувані відпустки та лікарняні, рівний захист за законом та безпечні умови праці.

«Посольство України в Державі Ізраїль готове надавати сприяння в дотриманні правового процесу працевлаштування та реагуватиме на будь-які скарги у разі порушення трудових прав українських працівників», - зазначив Посол.

На зустрічі були також присутні консул Посольства України в Державі Ізраїль, представники Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (РІВА), Центру міжнародної міграції та інтеграції (СІМІ), мас-медіа.

З 18 червня по 3 липня 2019 року до Держави Ізраїль для тимчасового працевлаштування в будівельному секторі прибувають 260 українських фахівців, які пройшли другий раунд професійних екзаменів з відбору кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі.

Детальна інформація щодо можливості легального працевлаштування українських громадян на ринку праці Держави Ізраїль міститься на сайті Державної служби зайнятості України.