Cтіну Чорнобильської АЕС прикрасить мурал "Погляд у майбутнє" Рекомендовані

Четвер, 20 червня 2019 12:43 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чорнобильська атомна електростанція оголосила переможця конкурсу на ескіз муралу, який намалюють на східній стіні машинного залу ЧАЕС.

Про це повідомляється на сторінці Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС».

Переміг ескіз Валерія Коршунова «Погляд у майбутнє».

med23232321ium1

На другому місці – фотографія американського коміка Джорджа Карліна, автора знаменитої фрази «Планета в порядку, це людям пи****ь». У лівому кутку ескізу розташований QR-код при зчитуванні якого відкривається виступ коміка, де пролунала ця теза. Ескіз набрав найбільше лайків під час голосування у Facebook.

medi2323211um1

Журі конкурсу враховувало тему ескізу, креативність, художню доцільність та інноваційність роботи.

2323211um11

Загалом на конкурс було подано двадцять чотири конкурсні роботи. Ще шість було надійшло вже після завершення терміну подання ескізів, тож вони участі у конкурсі не брали.

323211um11

"Надсучасні технології розвиваються так само бурхливо, як відновлюється природа у Зоні. Настав час прийняти виклик та створювати своє майбутнє. Проект закликає подивитись у можливе майбутнє ЧАЕС, де новітні технології, наукові дослідження та проста робота людей можуть створити майбутнє, що змінить ставлення до ЧАЕС і весь світ", - так описав концепцію сам Валерій Коршунов.

Переможця нагородили ексклюзивною дводенною персональною екскурсією на Чорнобильську АЕС і в місто Прип’ять, а також грошовою премією в розмірі п'ять тисяч гривень.

Останнє редагування Четвер, 20 червня 2019 13:15