Українці Азербайджану закликають приєднатися до флешмобу до Дня Прапора України Рекомендовані

Понеділок, 05 серпня 2019 07:42 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора.

Державний прапор є символом сувернітету України.

Державний прапор як символ країни є втіленям національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним українці йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства.

Державний прапор нашої Батьківщини має синьо-жовту барву. Ці кольори не випадкові. Тисячоліттями наші предки вважали їх священними. Синій колір – це колір води, без якої не було б життя, не дозрів би хліб, це колір ясного, чистого неба. Жовтий колір – це колір вогню, жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого немає життя на землі; це колір пшеничної ниви, хліба, зерна. Це символ достатку українського народу.

Гідність прапора захищається як у самій країні, так і за її межами. Зневага до прапора розглядається як посягнення на честь нації та держави.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України.

Українська громадська організація ім. І. Франка, міста Сумгаїт звертається до усіх українських організацій світу, українців та друзів України подтримати флешмоб "Прапор України - прапор миру, честі, єдності та гідності".

"Зробіть фото з прапором України у взнакових місцях своїх міст, селищ, країни і виставте на фейсбуці з хештегом #ДеньПрапораУкраїни", - зазначають організатори.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається