Кожен із вас є важливим для України", - Зеленський на зустрічі з українською та кримськотатарською громадами Туреччини Рекомендовані

Четвер, 08 серпня 2019 08:19 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зеленський у Туреччині провів зустріч із представниками української і кримськотатарської діаспор

7 серпня в Анкарі відкрили об'єднаний центр кримськотатарської діаспори Туреччини. У церемонії відкриття об'єднаного центру кримськотатарської діаспори Туреччини, окрім президента України Володимира Зеленського, узяли участь лідер кримських татар Мустафа Джемілєв і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

67767690 2610060095694516 6344098202966294528 n1Президент України зазначив: незважаючи на те, що турецька земля стала для присутніх новим домом, усіх їх чекають в Україні.

«Дякую за численні акції на підтримку нашої держави, за моральну та матеріальну допомогу, за сприяння у лікуванні та оздоровленні українських дітей, які, на жаль, залишилися без батьківської опіки. Дякую вам за те, що зберегли Україну в серці», – додав Глава держави.

"Кожен із вас є важливим для України. Ваш досвід, ваші знання, ваші можливості. Моя команда поставила перед собою дуже амбітні цілі: ми хочемо збудувати таку країну, до якої наші люди з радістю повертатимуться із закордонних заробітків та пошуків кращого життя. І я хотів би, щоб ви активно долучилися до творення цієї нової України – нам потрібна ваша допомога", – зауважив Зеленський.

Він додав, що Україна й надалі привертатиме увагу міжнародної спільноти до порушення прав кримських татар окупаційною російською владою у Криму.