Діти з України батьки яких загинули в АТО/ООС відпочили у Польщі Рекомендовані

П'ятниця, 30 серпня 2019 06:11 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У польському місті Кракові перебувала група українських дітей, батьки яких загинули на сході України під час виконання службових обов’язків в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил.

"Польськими клубами міжнародної благочинної організації «Ротарі» було організовано двотижневий оздоровчий відпочинок у Малополському воєводстві 17 дітей-сиріт з Полтавської, Дніпропетровської, Львівської, Київської, Одеської та Харківської областей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, діти мали можливість відпочивати в польських Татрах та відвідати практично усі термальні оздоровчі комплекси, які знаходяться поблизу міста Закопаного.

В рамках оздоровчих канікул діти відвідали місто Краків, де їм було проведено екскурсії по історичній частині міста, музейних комплексах «Вавельський Замок» та «Велічка».

Під час спільного обіду в Кракові, віцеконсул Максим Музичко привітав учасників делегації та висловив слова вдячності польській стороні за надану допомогу в організації, проведені та фінансуванні цього проєкту, який покликаний з метою соціальної адаптації діток, подолання психологічних травм та розширення їхнього світогляду.

Після завершення урочистості Максим Музичко, спільно з представниками благочинної організації, вручили українським дітям подарунки.