Кабінет міністрів України звільнив Уляну Супрун та Олександра Лінчевського

Середа, 04 вересня 2019 13:10 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Уляна Супрун та Олександр Лінчевський Уляна Супрун та Олександр Лінчевський

Кабінет міністрів звільнив Уляну Супрун, Олександра Лінчевського та Павла Ковтонюка з посад заступників міністра охорони здоров'я.

Про це після засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Це не якісь політичні звільнення. Технічно змінюється команда у міністерстві. Зайшов новий міністр, він буде формувати собі нову команду. Уляна здійснювала свої повноваження у статусі першого заступника. За власним бажанням вони всі пішли", - сказав Гончарук.

"Більше не виконую обов’язки міністра охорони здоров’я України", - написала вона на своїй сторінці у фейсбуці.

Супрун наголосила, що головними її цілями під час роботи у Міністерстві були доступ до якісних та ефективних ліків й медичних послуг, повернення гідності до лікарів, медсестер та пацієнтів та увага до людей в системі здоров’я.

"Нашій команді вдалося зробити дуже багато. Це реальні відчутні зміни для мільйонів українців. Але попереду ще більше, і ми в жодному разі не збираємося зупинятися", - додала вона.

Разом з тим, Світовий конгрес українців висловлює щиру подяку колишньому в.о. міністра охорони здоров’я України Уляні Супрун.

Про це заявив президент СКУ Павло Ґрод, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вдячні їй за безкомпромісність у боротьбі з корупційними схемами, якими свого часу була пронизана вся медична сфера. У важкий для країни час Уляна не побоялася взяти на себе усю складність цієї надважливої та небезпечної роботи, повністю усвідомлюючи усі ризики, які стояли перед нею”, - сказав Ґрод.