Переселенка з Криму передала Володимиру Балуху нову вишиванку замість вкраденої при етапуванні Рекомендовані

Неділя, 08 вересня 2019 11:21 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українському активісту Володимиру Балуху переселенка з Криму передала нову вишиванку замість вкраденої у нього при етапуванні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив один з координаторів руху Євромайдан-Крим Сергій Ковальський.

1567939270 6151"Балух приміряв вишиванку і сказав, що почувається молодшим", зазначив Сергій Ковальський.

Переселенка з Криму Олена Ілюшина побачила в соцмережах повідомлення про те, що у Балуха вкрали вишиванку під час етапування і вишила йому нову.

Побачивши на відео, що вишиванка підійшла, жінка розмістила такий пост на сторінці Ковальського: "Господи, я так переймалася за розмір. Якраз!! Носіть на здоров'я, на вільне щасливе життя".

Як відомо, Володимир Балух - кримський фермер. Він вивісив на своєму будинку прапор України, пізніше прикріпив на будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної Сотні".

ФСБ Росії затримала Балуха 8 грудня 2016 року в його будинку в селі Серебрянка Роздольненського району. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Згодом проти активіста порушили ще одну справу - за заявою начальника ізолятора тимчасового тримання в селищі Роздольному, який стверджував, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляли, що це тюремник напав на нього.

За сукупністю двох кримінальних справ підконтрольний Кремлю суд у Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в даний час це більше 3 тисяч 800 гривень).

Правозахисний центр "Меморіал" визнав його політичним в'язнем.

З 29 березня 2019 року Балух перебував у ВК-4 м.Торжок Тверській області (ФКУ ВК-4 УФСВП Росії по Тверській області).