Президент Зеленський добре розуміє потреби діаспори та налаштований до співпраці, - президент СКУ Павло Ґрод Рекомендовані

Понеділок, 09 вересня 2019 10:54 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Керівництво Світового конгресу українців бачить бажання Президента Володимира Зеленського співпрацювати з діаспорою та готове допомагати йому в цьому.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив президент СКУ Павло Ґрод.

“Щодо рішення Президента не прийняти закон про Пласт, ми вважаємо, що це була помилка. Але ми все ж таки надіємося, що Президент перепрацює цей закон і знову запропонує його як закон Верховній Раді”, – заявив Ґрод.

Він нагадав, що СКУ зробив офіційну заяву з цього приводу.

“Ми вважаємо, що Пласт і інші молодіжні організації, спілки української молоді повинні мати підтримку українського уряду, оскільки це дійсно виховує, будує свідомих українців всюди по світі – і в Україні, і в діаспорі за кордоном”, – зауважив очільник Конгресу.

Він переконаний, що без таких молодіжних організацій сьогодні не було би провідників, які керують організаціями українців у діаспорі.

“Такі організації обов’язково треба підтримувати. Тому ми будемо співпрацювати з Президентом”, – пообіцяв Ґрод.

За його словами, керівництво СКУ планує ближчим часом зустрічатися із Зеленським і будуть з ним це питання обговорювати. В цілому, за оцінкою керівництва СКУ, Президент Зеленський добре розуміє потреби діаспори та дуже позитивно налаштований до співпраці.

Останнє редагування Понеділок, 09 вересня 2019 11:55