Європейський суд скасував санкції проти Януковича

Вівторок, 24 вересня 2019 09:50 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Європейський суд скасував санкції проти екс-президента України Віктора Януковича, накладені на нього в 2018-2019 роках.

 Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар Януковича Юрій Кірасир.

На його думку, скасування санкцій нібито підтверджує "незаконність та безпідставність їхнього введення". Він також звинуватив Україну та ЄС в політичному переслідуванні Януковича, який сам у 2014 році втік у Росію.

Рішення Європейського суду від 24.09.2019 року про скасування санкцій щодо експрезидента України Віктора Януковича за 2018-2019 роки є підтвердженням незаконності та безпідставності їх введення органами ЄС, вагомим приводом для їх якнайшвидшої повної відміни і реабілітації Януковича як незаслужено постраждалого від політичних переслідувань як в Україні так і в Євросоюзі,
– сказав Кірасир.

Окрім того, прессекретар звинуватив Генпрокуратуру України у нібито фальсифікації матеріалів та нав'язуванні міфів про причетність Януковича до різних злочинів, зокрема і до розстрілів на Майдані. У цьому контексті Кірасір навіть пригрозив покаранням за так зване переслідування президента-втікача.

"Адвокати Януковича будуть домагатися притягнення до кримінальної відповідальності всіх, хто був причетний до організації його політичного переслідування і фальсифікації справ щодо нього, і відновлення справедливості", – підсумував він.

 

 

Останнє редагування Вівторок, 24 вересня 2019 10:04