У Франції відкривається виставка відомого українського художника Олега Шупляка Рекомендовані

Четвер, 17 жовтня 2019 06:13 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 17 жовтня у культурному центрі, який діє при посольстві України в Франції офіційно відкриють виставку тернопільського художника. Свою експозицію Олег Шупляк назвав «Імагінаріум». Відвідати виставку можна буде з 19 години до 22 години вечора.

 Про це повідомляється на сторінці Культурного центру України у Франції.

Варто додати, що витвори художника завдяки своїй оригінальності відомі на весь світ. Так, картини тернополянина містять унікальні ілюзії. Серед своїх пейзажів і натюрмортів Олег Шупляк приховує портрети відомих особистостей різних часів і епох. Зокрема, в його картинах можна впізнати Тараса Шевченка, Вінсента Ван Гога, Вільяма Шекспіра, Чарльза Дарвіна та інших митців.

До кожного свого портрету художник підходить дуже виважено і шедеври, які ми бачимо, є результатом клопіткої та точної роботи. Картини Олега Шупляка є в багатьох колекціях. Зокрема, можна їх побачити і в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві, і в Міністерстві культури, а також в багатьох приватних колекціях.

Свою популярність Олег Шупляк здобув завдяки оригінальному підходу до написання картин. За освітою чоловік архітектор, однак усе своє життя присвятив живопису та мистецтву.

Починав свою кар’єру Олег Шупляк з роботи вчителя в своєму рідному селі у Бережанському районі. Зараз займається викладанням в художній школі у Бережанах. Паралельно з цим входить до Союзу художників України, а також представляє свої картини на персональних виставках в рідній країні і закордоном.

Картини Олега Шупляка схожі на оптичні ілюзії. Придивившись до полотен, можна побачити прихований зміст. Наприклад, за осінніми листками ховається пташка, за фігурою дівчини - портрет Сальвадора Далі.

Як відомо, український художник, педагог Олег Шупляк народився 23 вересня 1967 у с. Біще Бережанського району Тернопільської області. Член НСХУ (2000), заслужений художник України (2017). Лауреат премій ім. Михайла Бойчука (2014), всеукраїнської премії ім. братів Лепких (2018) тощо.

Митець працює у різних ділянках живопису. Широку популярність у світі здобула його серія «Двовзори» (авторська назва картин-ілюзій з подвійним змістом).

Олег Шупляк є учасником численних колективних та персональних виставок. Першу персональну виставку організував у 1991 р. у Бережанському краєзнавчому музеї. Від 1990 р. провів більше трьох десятків персональних виставок в Українї та за рубежем.

Роботи митця знаходяться у колекціях Національного музею Тараса Шевченка у Києві, міністерства культури України, міжнародного Фонду "Культурне надбання" (Санкт Петербург), а також у приватних колекціях багатьох країн світу.