У Ризі під час зустрічі діаспори з Зеленським затримали росіян, які видавали себе за журналістів Рекомендовані

Четвер, 17 жовтня 2019 09:07 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У Ризі затримали росіян, які видавали себе за журналістів. Фото: Укрінформ У Ризі затримали росіян, які видавали себе за журналістів. Фото: Укрінформ

У столиці Латвії Ризі під час заходів за участю президента України Володимира Зеленського затримали двох чоловіків з телекамерою та мікрофоном, які не мали акредитації.

Їх арештували після покладання квітів до пам'ятника Свободи Зеленським та президентом Латвії Егілсом Левітсом, передає Укрінформ.

Після церемонії Зеленський підійшов до натовпу поспілкуватися. До нього проштовхнулися двоє чоловіків з телекамерою та мікрофоном без логотипів ЗМІ та почали закидати питаннями про "нормандський формат".

До них підійшли поліцейські. Чоловіки назвалися журналістами російського телеканалу НТВ. У них не було акредитації для висвітлення візиту та направлення від телеканалу.

Згодом з'ясувалося, що вони приїхали до Латвії з туристичною візою. Вона не дозволяє виконувати професійні дії. Псевдожурналісти відповіли, що візу їм робила фірма, і вони "всюди так працюють". Обох затримали для з'ясування обставин.

Затриманий чоловік з камерою вів зйомку ще зранку, на початку візиту та зустрічі двох президентів.