Російські ЗМІ збрехали про українську діаспору із Казахстану

Субота, 19 жовтня 2019 01:18 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У посольстві України в Казахстані спростували фейк щодо участі діаспори в круглому столі в окупованому РФ Криму

Посольство України в Казахстані спростувало інформацію про нібито участь «української діаспори Республіки Казахстан» у круглому столі, який проходив на території окупованого Росією Криму.

Про це йдеться на сайті посольства.

«В російських ЗМІ розповсюджено інформацію про ніби участь «української діаспори» у круглому столі на тему «Співпраця українців Криму із співвітчизниками за кордоном», який проходив на території тимчасово окупованої АР Крим. Серед учасників заходу були заявлені представники «української діаспори Республіки Казахстан». У зв’язку з цим посольство України в Казахстані заявляє, що представники української громади Казахстану не брали участі у зазначеному заході», - говориться у повідомленні.

У посольстві підкреслили, що їм не відома також інформація про членів так званих українських діаспорних організацій, які відвідали тимчасово окуповані території України.

«Українська громада Республіки Казахстан виступала та далі виступатиме за територіальну цілісність України і жодних контактів з окупаційною владою АР Крим не підтримує», - заявили у посольстві.