#KyivNotKiev: Найбільша асоціація авіаперевізників ІАТА змінила написання столиці України Рекомендовані

Вівторок, 22 жовтня 2019 09:49 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
#KyivNotKiev #KyivNotKiev

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (ІАТА, штаб-квартира — Монреаль, Канада) змінила транслітерацію української столиці з Kiev на Kyiv.

Зміни до бази даних аеропортів ІАТА Codes – Airport Names були внесені на підставі рішення Ради США з географічних назв щодо використання єдиної назви столиці України як Kyiv та звернення українського посольства в Канаді.

У МЗС України вдячні керівництву ІАТА за ухвалення рішення щодо написання коректної назви української столиці та очікує, що авіаперевізники — члени асоціації, які не встигли виправити Kiev на Kyiv, керуватимуться інформацією оновленої бази даних назв аеропортів.

 

 

База даних аеропортів ІАТА Codes – Airport Names містить коректні назви усіх великих міст України, які мають міжнародні аеропорти — Київ (Kyiv), Харків (Kharkiv), Дніпро (Dnipro), Одеса (Odesa), Львів (Lviv), Запоріжжя (Zaporizhzhia).

Міжнародна неурядова організація IATA представляє близько 290 авіакомпаній у 120 країнах, які здійснюють 82% усіх міжнародних рейсів.

Раніше, у березні 2019 року, міжнародний аеропорт імені Лестера Пірсона канадського міста Торонто змінив написання назви української столиці з Kiev на Kyiv.

Нагадаємо, Онлайн-кампанію #KyivNotKiev МЗС України запустило в жовтні 2018 року.

Останнє редагування Вівторок, 22 жовтня 2019 10:35