У Вільнюсі з успіхом відбувся Третій міжнародний дитячий фестиваль «Балтійський Бриз» Рекомендовані

П'ятниця, 01 листопада 2019 11:39 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У литовській столиці відбулася яскрава мистецька подія – Третій міжнародний дитячий фестиваль музики, пісні й танцю «Балтійський Бриз», в якому взяли участь понад 250 учасників з України та Литви.

Про це повідомляє Посольство України в Литовській Республіці.

Як зазначається, "29 жовтня 2019 року у литовській столиці, за підтримки Посольства України у Литовській Республіці, громадської організації «Українська Громадська Рада», Міжнародного благодійного фонду імені Євгена Коновальця (Литва) та Литовського центру дітей та молоді (м. Вільнюс), відбулася яскрава мистецька подія – Третій міжнародний дитячий фестиваль музики, пісні й танцю «Балтійський Бриз», в якому взяли участь понад 250 учасників з України та Литви".

На великій сцені Литовського центру дітей та молоді змагалися пісенні, хореографічні та інструментальні колективи виконавців з мм. Київ, Ніжин, Борисполь, Бровари та Вільнюс.

Підтримати  юних артистів прийшли представники української громади в Литві, творчої інтелігенції м. Вільнюс, творчої литовської молоді, представники Посольства України в Литві, журналісти україномовної телевізійної передачі «Трембіта» Литовського національного телебачення («LRT»), численні мешканці та гості литовської столиці.

У рамках Фестивалю відбулася також виставка дитячого малюнку молодих українських художників. Крім того, литовські педагоги провели для учасників з України майстер-класи з хореографії та співу.