У Кабінеті Міністрів України проходить виставка до 70-ліття від моменту заснування СФУЖО

Понеділок, 11 листопада 2019 10:44 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 11 листопада 2019 р. о 12:00  за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко у приміщенні Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, хол 6 поверху) відбулася презентація виставки «СФУЖО - 70».

Виставка створена Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно зі Світовою Федерацією Українських жіночих Організацій з нагоди 70-річчя СФУЖО.

Мета виставки – поширити знання про СФУЖО та Український жіночий рух XX- XXІ ст. в українському суспільстві та за кордоном та інтегрувати їх у культурно-освітній простір України, популяризувати діяльність СФУЖО як важливої частини Міжнародного Жіночого Руху та невід’ємної складової світового українства.

У рамках виставки створено унікальну візуальну хронологію історії СФУЖО та Українського жіночого руху, яка містить сотні невідомих загалу фактів, архівних фото та документів. Також презентовано візуальні біографії голів СФУЖО з 1948 р. по 2019 р.

У відкритті виставки взяли участь Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, народні депутати, представники міністерств, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Світового конґресу українців та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.