Українці Аргентини вітали Тимчасового повіреного у справах України в Аргентинській Республіці Маргариту Арістову Рекомендовані

П'ятниця, 15 листопада 2019 09:04 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українське культурне товариство "Просвіта" вітало Тимчасового повіреного у справах України в Аргентинській Республіці Маргариту Арістову.

Про це Інформаційному порталу української діаспори "Стожари" повідомив пресовий референт Референтури преси УКТ "Просвіта" в Аргентині Хав’єр Апонюк Савич.

"У середу, 13 листопада, Українське культурне товариство "Просвіта" вітало Тимчасового повіреного у справах України в Аргентинській Республіці Маргариту Арістову. У дружній розмові з управою нашої установи пані Арістова висвітлила стан відносин між Україною та Аргентиною в різних сферах (політичній, комерційній, юридичній тощо)", - зазначає Хав’єр Апонюк Савич.

На зустрічі присутні мали змогу глибше розглянути питання, особливо ті, що стосуються культурно-громадської роботи, яку проводить "Просвіта".

УКТ "Просвіта" готове і на далі працювати разом задля досягнень України , українців Аргентини і цілого світу та дякує пані Маргариті Арістовій за те, що вона поділилась своїми думками з членами нашої організації.