Кремлівський пропагандист в Італії програв суд проукраїнському активісту Рекомендовані

П'ятниця, 15 листопада 2019 09:50 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Джульєтто К'єза (праворуч) у сепаратистів Донецька у 2016 році Джульєтто К'єза (праворуч) у сепаратистів Донецька у 2016 році

Один із провідних пропагандистів Кремля в Італії, журналіст “Спутніка”, колишній євродепутат Джульєтто К’єза програв судовий процес редактору італійської сторінки сайту “Стоп фейк”, відомому проукраїнському активісту Мауро Воерціо.

Про рішення суду, винесене 13 листопада, повідомив голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький, інформує “Новинарня“.

“Воерціо подав до суду на кремлівського посіпаку за те, що він назвав його “фашистом” за його підтримку України, і вимагав покарати К’єзу за образу честі і гідності та відшкодувати завдану моральну та матеріальну шкоду”, – написав Городецький у фейсбуці.

За його словами, на першому судовому засіданні, яке відбулося в Римі, К’єза визнав свою вину і пішов на угоду з слідством, щоб уникнути більш суворого покарання.

“На жаль, під час Майдану, відомий телеведучий Савік Шустер запрошував цього махрового прислужника Кремля на свої ефіри, представляючи відомим італійським журналістом”, – нагадав Городецький.

Він привітав Мауро Воерці з перемогою і назвав це “також перемогою всіх демократичних антипутінських сил”.

Джульєтто К’єза – італійський журналіст, письменник і громадський діяч комуністичного, проросійського, антиамериканського спрямування, екс-депутат Європарламенту. Відомий підтримкою “ДНР/ЛНР” та російської окупації Криму.
У 2016 році був “іноземним спостерігачем” на фейкових “попередніх виборах” в ОРДЛО, потрапивши на окуповану територію Донбасу з порушенням українського законодавства.