Убили, щоб не платити?: з'явилися шокуючі деталі у справі про загибель українців у Польщі

Неділя, 17 листопада 2019 18:42 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Двоє українських заробітчан, яких знайшли мертвими в ангарі з фруктами в Польщі, могли вбити, щоб не розраховуватися з ними.

Нещодавно у Садковіце, що в Лодзінському воєводстві Польщі, в безкисневій холодильній камері для зберігання фруктів виявили тіла двох громадян України. Відомо, що вони були родом з Тернопільської області та є родичами – 46-ірчний дядько та 28-річний племінник. На підприємстві вони працювали легально, про це повідомляє Телеканал новин «24».

Які версії висувають рідні загиблих:

Родичі та друзі загиблих не вірять, що смерть була випадковою. На їхнє переконання, роботодавець підлаштував спеціально нещасний випадок.

За словами рідні, чоловіки поїхали до Польщі на заробітки ще 14 серпня, мали трудові візу та запрошення від того ж агропідприємця. Натомість у консульстві родичам повідомили, що працедавець офіційно загиблих чоловіків працевлаштував лише 8 листопада – тобто за два дні до того, як трапилася трагедія.

Більше того, перед інцидентом українці мали б вирушити додому, і зранку за ними приїхав український перевізник, аби забрати чоловіків і їхні речі. Коли виявили тіла загиблих українців, поляк почав переконувати водія автобуса, щоб він тихенько поїхав з місця трагедії – інакше його польська поліція теж буде допитувати як свідка.

Також односельці чоловіків оприлюднили версію, що хтось начебто навмисно відкрив у фруктосховищі вікно, через яке і залізли в середину загиблі українці. І хтось за ними те вікно закрив.

Наразі у селі та в навколишніх населених пунктах збирають гроші, аби оплатити доправку тіл в Україну. Родичі кажуть, що перевезення одного покійника вартує приблизно 125 тисяч гривень. І кошти на це сім’я має шукати самостійно.

Також сусіди розповідають, що поляк, на якого працювали українці, заявив родині, що він може самостійно тіла довезти до кордону з Україною, але якщо йому заплатять 40 тисяч злотих (близько 240 тисяч гривень).

Додамо, що старший Іван дуже поспішав приїхати додому, оскільки напередодні від інсульту помер його рідний батько.