Американський юрист став радником Зеленського із налагодження відносин з українською діаспорою Рекомендовані

Середа, 20 листопада 2019 07:06 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Andrew Mac Andrew Mac

Президент України Володимир Зеленський призначив американського юриста радником із налагодження відносин із етнічними українцями, які живуть у США й інших країнах.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомляється, Ендрю Мак, який очолює вашингтонський офіс київської юридичної фірми «Астерс», був офіційно призначений 5 листопада на посаду радника Президента України Володимира Зеленського.

Відповідний указ №807 / 2019 оприлюднений на сайті Офісу президента.

В інтерв’ю Радіо Свобода Мак заявив, що після того, як у квітні Зеленський був обраний президентом, із ним зв’язався один із радників Зеленського Андрій Єрмак, якого він назвав добрим другом. Він зазначив, що його зусилля зосереджені не на покращенні іміджу України серед американців, а на побудові міцніших зв’язків із українцями у США й Канаді.

«Діаспора величезна, але цей ресурс недостатньо використаний, – сказав він. – Моя роль – зміцнити наявні мости, але ще важливіше – побудувати нові».

«Моя мета – не інформувати американців, де на карті Україна, – сказав він. – Мене не наймали на посаду консультанта з питань зв’язків із громадськістю задля іміджу України в усьому світі».

Мак народився в Нью-Йорку і виріс у районі Філадельфії, він має українське походження.

Зазначається, що у повідомленні Міністерству юстиції США відповідно до закону про реєстрацію іноземних агентів Мак зазначив, що його призначення має невизначений термін, і його послуги не будуть оплачувати.

Повідомляється, що Андрій Добрянський, директор комунікацій Українського конгресового комітету Америки, сказав, що існує понад 1 мільйон американців, які вважають себе українцями.

Основна роль Мака буде, найімовірніше, зосереджена на сприянні уявленню про Україну як місце для ведення бізнесу, сказав Добрянський. «Боротьба з уявленням про те, що Україна корумпована, ймовірно, буде частиною його роботи», – сказав він Радіо Свобода.

Джерело: Радіо Свобода