Посольство України звернулося до Держдепу та Apple через "російський Крим" Рекомендовані

Четвер, 28 листопада 2019 07:00 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Компанія Apple на території Росії у своїх додатках стала відображати Крим і Севастополь "російською" територією

Посольство України в Сполучених Штатах Америки закликало американську корпорацію Apple виправити некоректне позначення окупованого Криму як частини Росії. Про це йдеться в повідомленні українського посольства у Facebook.

"Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple з закликом виправити некоректне позначення Криму як частини Росії у додатках компанії", - йдеться в повідомленні. Крім того, сказано, що українські дипломати також звернули увагу Державного департаменту та інших компетентних відомств США на ситуацію, що склалася.

Разом з тим, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зазначив у Твіттер:  "Дозвольте мені пояснити, висловлюючись термінологією Apple. Уявіть, що ви пригнічені, бо ваш дизайн та ідеї, роки роботи та частину вашого серця поцупив ваш найгірший ворог, а тепер якийсь невіглас не зважає на ваш біль. Ось як почуваєшся, коли чуєш про російський Крим".

Як повідомляється, компанія Apple на території Росії у своїх додатках стала відображати Крим і Севастополь "російською" територією. Зокрема, в Москві анексовані Севастополь, Сімферополь, Керч відображаються як територія РФ. У травні цього року Apple не відображала територіальну приналежність міст Криму у своїх додатках як з материкової України, так і з півострова.