Сумський державний університет представив Україну на «освітньому Оскарі» в Лондоні Рекомендовані

Середа, 18 грудня 2019 07:47 Автор  Марина Осюхіна Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сумський державний університет увійшов до фіналу конкурсу проєктів з освітніх технологій Reimagine Education Awards та представив Україну на виставці-конференції у Лондоні. Ця подія, яку також називають «освітнім Оскаром», відбулася 9-10 грудня в Конференц-центрі імені Королеви Єлизавети ІІ. Організаторами вже шостий рік поспіль виступають рейтингове агентство QS та Бізнес-школа Уортона Пенсильванського університету.

Сумський державний університет став єдиним учасником від України та презентував свою екосистему онлайн-навчання. Журі конкурсу включило проєкт СумДУ у список 15% фіналістів серед понад 1 500 проєктів від технологічних компаній, університетів та інших провайдерів освітніх послуг з 84 країн світу.

Виставковий стенд СумДУ мали змогу відвідати більше 650 учасників конференції. СумДУ демонстрував досвід використання технологій віртуальної та доповненої реальності у своїй екосистемі онлайн- навчання. Усі бажаючі в Лондоні мали змогу опинитися в одному віртуальному просторі разом із фахівцем, що знаходився в Сумах, і разом вирішити інженерну задачу з коригування режимів роботи установки підготовки природного газу та усунення аварійної ситуації в її роботі. Окрім цього, представники СумДУ продемонстрували, як використовувати AR/VR у інших галузях знань.

Своїми враженнями поділилася Зоя Зайцева, регіональна директорка QS: «Чудовий досвід використання віртуальної реальності разом із Сумським державним університетом! Неймовірні технології з безліччю фантастичних застосувань у технічних, класичних, мистецьких, медичних та будь-яких інших освітніх закладах».

За словами Юрія Зубаня, керівника центру технологій електронного навчання СумДУ, команда університету довела, що Україна вміє вражати своїм інтелектуальним та технологічним потенціалом, а такі платформи, як Reimagine Education, є гарною нагодою знайти нових партнерів в реалізації амбітних міжнародних проектів.

19 грудня о 14:00 в УНІАН відбудеться прес-конференція Сумського державного університету щодо відкриття навчальної лабораторії віртуальної та доповненої реальності.

Спікери розкажуть про унікальні технологічні та методичні рішення екосистеми онлайн навчання СумДУ, що активно впроваджуються в університеті й були представлені на міжнародній виставці. СумДУ був єдиним представником України на заході, відтак готові поділитися світовими освітніми тенденціями та прогнозами.

Під час заходу буде анонсоване відкриття в СумДУ інноваційної навчально-дослідницької лабораторії віртуальної і доповненої реальності “Ulab” (аналогів якої в українських ЗВО наразі не існує), вебінар-студії та відео-студії.

Ключові спікери:

Юрій Зубань, керівник центру технологій електронного навчання СумДУ;

Дмитро Фільченко, начальник центру бенчмаркінгу та веб-менеджменту СумДУ;

Зоя Зайцева, регіональна директорка рейтингового агентства QS (відеозв’язком).

Он-лайн трансляція прес-конференції ТУТ