Світовий конґрес українців вітає відому діячку української діаспори Ларису Барабаш-Темпл із включенням до складу НОК України Рекомендовані

Четвер, 19 грудня 2019 13:12 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Світовому конґресі українців (СКУ) привітали відому діячку української діаспори Ларису Барабаш-Темпл із включенням до складу Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Про це йдеться на сторінці СКУ у Facebook.

"Щиро вітаємо пані Ларису Барабаш-Темпл, голову Світової комісії СКУ зі спорту в 2008-2018 рр., із включенням до складу Національного олімпійського комітету України. Генеральна асамблея НОК вперше ввела до складу НОК негромадянку України, взявши до уваги її вагомий особистий внесок у розвиток національного олімпійського руху та всебічну підтримку в підготовці та участі спортсменів України в Олімпійських іграх, а також зміцнення зв’язків між українцями діаспори й України", - зазначається у дописі.

Разом з тим, у СКУ нагадали слова зі звернення Лариси Барабаш-Темпл до членів НОК України: "Від початку незалежності України і донині, всі ці роки створення і розбудови олімпійського руху, розвитку фізичної культури і спорту в Україні, ми - українці США, Канади і всіх країн де існує українська діаспора, були поруч з вами, допомагали і словом, і ділом. Разом ми зуміли багато чого досягти. Цей час був непростим, але цікавим, насиченим і результативним для мене і для всіх, хто реально допомагав і підтримував. Сподіваюся що і в майбутньому на нас чекає не менш плідна співпраця у повній всебічній підтримці та презентації успіхів українського спорту в світі».

Нагадаємо, вперше в історії делегати ХХXIV Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету прийняли рішення щодо включення до складу членів НОК України відомої діячки закордонного українства Ларису Барабаш-Темпл, яка зробила вагомий особистий внесок у міжнародне визнання та подальший розвиток національного олімпійського руху, всебічну підтримку підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських іграх, зміцнення зв’язків закордонних українців з Україною шляхом поширення олімпійських ідей та здорового способу життя.