Українська діаспора США підтримує реформу та готова допомогти "перезавантажити" СБУ

Вівторок, 24 грудня 2019 08:40 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська діаспора в США підтримує наміри з реформування Служби безпеки України (СБУ) та готова допомагати у цьому.

Про це заявив Президент Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей під час зустрічі з Головою Служби Безпеки України Іваном Бакановим, йдеться у повідомленні на сторінці СБУ в Facebook.

80608997 2566633380233318 5541148234413506560 n«Ми підтримуємо ваші плани щодо реформи СБУ. Ухвалення нового закону про СБУ дасть змогу відійти від пострадянської системи управління й організації роботи Служби. А ми у свою чергу допоможемо вам не звернути зі шляху перетворень», - зазначив Андрій Футей.

Керівник СБУ подякував за підтримку перетворень з боку світового українства і підкреслив, що Служба безпеки має стати сучасною та більш ефективною структурою, котра здатна не лише швидко реагувати на загрози, але й нейтралізувати їх.

«Реформа - це довготривалий процес і новий закон - її основа. Проте змінюватись Служба має вже зараз. І ми вже розпочали цей процес змін. Він невідворотній», - заявив голова СБУ.

Окремо сторони зупинилися на підсумках грудневого Саміту Нормандської четвірки та зусиллях Президента України щодо припинення війни та встановлення довгоочікуваного миру на нашій землі.

Відзначено, що і в цьому питанні діаспора надавала та готова і надалі надавати всебічну підтримку. «Наші заяви є публічними та відкритими. І ми продовжимо підтримувати всі ваші ініціативи щодо встановлення миру в Україні», - заявив Андрій Футей.