В Україні стартував зимовий марафон листів до українських політв'язнів Рекомендовані

Четвер, 26 грудня 2019 08:22 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Україні розпочався традиційний марафон листів для утримуваних українців у Російській Федерації. Листи з України нагадують їм, що про них не забувають.

Про це йдеться у повідомленні групи підтримки колишнього в'язня Олега Сенцова.

«Зимові свята в неволі будуть зустрічати щонайменше 87 громадян України за ґратами в Росії та окупованого Криму, і щонайменше 250 громадян України у підвалах окупованого Донбасу… Для них  листи із волі — це ковток свободи, зв'язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що для проходження «тюремної цензури» у Росії та анексованому Криму слід дотримуватися правил: писати російською мовою; дотримуватися політичної нейтральності; вказувати на конверті рік народження, повне ім’я, по батькові та прізвище адресата; вкласти у конверт чисті аркуші паперу, російську марку (за наявності) та конверт, якщо сподіваєтеся на відповідь.

Також уточнюють, що у випадку надсилання листа людині, яка знаходиться в окупованому Донбасі, бажано ставити адресу Центру громадянських свобод: 01024 Київ, Басейна 9-Г, оф.25.

«Щонайменше ці листи отримають рідні полонених, якщо жодної можливості передати адресатам у нас не буде», — пояснили у повідомленні.