Українські рятувальники отримали техніку від Китаю

П'ятниця, 27 грудня 2019 08:04 Автор  Олег Максименко Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українським підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій Китай передав 52 одиниці техніки та обладнання на загальну суму понад 318 млн грн.

Уже найближчим часом, після проходження навчань, її направлять у регіони, повідомляють у департаменті комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

80194699 835503086863868 1904803251153272832 n1

«Я хочу подякувати і пану послу, і керівництву Китайської Республіки. Вперше ми зустрілися в 2016 році, тоді ви передали першу партію техніки, яка дуже знадобилась нашим фахівцям. Сьогодні ми маємо вже другий спільний проект, коли ви передаєте 52 одиниці техніки на 95 мільйонів юанів. Ми оновлюємо весь парк рятувальної техніки і всю техніку, яка приходить з Китаю, будемо використовувати в системному порядку для модернізації наших сил», - зазначив Арсен Аваков. 

Серед переданої техніки – пожежні автопідіймачі, автодрабини, автомобільні крани, гусеничні бульдозери та автогрейдери.

«Я хотів би подякувати Уряду КНР та міністру внутрішніх справ за підтримку ДСНС. Ці 52 одиниці техніки дуже необхідні для нашої служби. Вся вона буде використовуватися за призначенням. І особливо хочу подякувати за висотні автопідіймачі та автодрабини. Минула партія техніки, яку ми отримали, постійно використовується при ліквідації надзвичайних ситуацій чи для їх попередження. Сподіваюсь, що ви побачили в особі ДСНС надійного партнера і наше співробітництво буде зміцнюватись, - сказав Микола Чечоткін. 

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей сказав, що він завершує свою каденцію на посаді посла в Україні і тому, передача техніки чудовий останній акорд.

«У моїй дипломатичній службі головна місія – сприяти дружбі між нашими двома державами. Тож сьогоднішній захід ‑ це чудова нагода, щоб поставити крапку у моїй діяльності як посла в Україні», - сказав пан Ду Вей.

Повідомляється, що у 2016 році, до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами, КНР передала Україні 25 одиниць інженерної та рятувальної техніки, 32 комплекти аварійно-рятувального обладнання і запасні частини до них. Серед техніки – автокрани, бульдозери, екскаватори, пікапи, дизельні генератори та водяні насоси.