Союз українок Америки подарував медобладнання Тернопільській обласній дитячій лікарні Рекомендовані

Неділя, 26 січня 2020 06:55 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

“Якщо врятуємо життя бодай однієї дитини – буду вважати свою місію в житті виконаною”, - Оксана Таратула.

Союз українок Америки подарував Тернопільській обласній дитячій лікарні інкубатор для критично недоношених дітей. Про це повідомляє Ukrainian People.

Зазначається, що це життєво необхідний пристрій з автоматичною подачею кисню, підтриманням оптимальної температури та вологості, моніторингом серцебиття, температури і дихання.

1579890718 2431

Він коштує 16 200 доларів.

Лікар з Тернополя Оксана Боярчук звернулася до представниць Союзу українок Америки з великим проханням про допомогу: в обласній дитячій лікарні не було кювезу для діток, народжених з критично малою вагою (від 500 до 1500 грамів).

1579890718 7611Цей пристрій, обладнаний за останніми вимогами новітніх технологій, коштував досить дорого, тому довелося шукати благодійників за кордоном.

Півроку збирали кошти. Наразі кювез встановили в Тернопільський лікарні, і він допомагає рятувати життя першому пацієнту.

З цим обладнанням можна одночасно міряти температуру тіла малюка, серцебиття, тиск, частоту дихання, насичення крові киснем і знімати ЕКГ.

Також тут немовля можна зважити, а якщо стається зупинка серця, прилад автоматично подає поштовх для стимуляції серцебиття. Тому дітки, народжені з критично малою вагою (від 500 грамів), мають усі шанси вижити й вирости здоровими.

Відділ №140 Союзу українок Америки імені Лесі Українки в Чикаго створили у 2017 році за ініціативи молодих дівчат, які мали палке бажання допомагати Україні: медичним закладам, дитячим будинкам, сім’ям воїнів та важкохворим.

З того часу реалізовано вже чимало благодійних проєктів:

  • із забезпечення медобладнанням лікарень на Тернопільщині, Івано-Франківщині;
  • надання гуманітарної допомоги дітям з інвалідністю на Тернопільщині;
  • сім’ям загиблих воїнів АТО,
  • родинам з хворими на онкологічні захворювання і ДЦП,
  • людям похилого віку з хоспісу на Львівщині;
  • проєкт з відбудови школи в Бориславі.

1579890718 8901

Відділу #140 Союзу Українок Америки в Чикаго можна допомогти, ставши волонтером одного або багатьох благодійних заходів; надавши грошовий внесок на наш рахунок в кредитівці “Самопоміч” (Selfreliance #170015); перерахувавши благодійний внесок на рахунок через PayPal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..