Учасники Ансамблю танцю України імені Павла Вірського нагадали Еллен Дедженерес, що вони українці, а не росіяни Рекомендовані

Четвер, 30 січня 2020 12:46 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На репост та коментар телеведучої популярного американського шоу The Ellenshow Еллен Дедженерес, яка назвала Ансамбль танцю України імені Павла Вірського “російським” відреагували учасники ансамблю та Посольство України в США.

Учасники ансамблю Вірського на своїй інстаграм-сторінці наголосили, що вони з України:

«З позитивного: Еллен Дедженерес запостила ансамбль Вірського. З негативного: з російської сторінки. Дуже шкода, що такі ситуації трапляються і досі... Але дуже круто, що нас можуть побачити 82 мільйони, які підписані на сторінку шоу Еллен Дедженерес. Пропонуємо всім сходити за посиланням і написати, що ми з України», — написали учасники ансамблю Вірського.

На помилку телеведучої також відреагували в Посольстві України у США.

«Українці є великими шанувальниками «The Ellen Show». Шановна Еллен, відео, яке ви опублікували в Instagram, — це відомий український танець «Гопак», він не російський. Будьмо чесними, росіяни ніколи не зможуть так танцювати. Наш Ансамбль Вірського може довести це у вашій студії», — заявили у посольстві України в США.

 

 

У посольстві також закликали охочих долучитися до заклику.

“Посольство вже приєдналось до заклику самих учасників ансамблю та пропонує кожному перейти за посиланням  (або ж тегнути сторінку Ellen DeGeneres Show у своєму пості) і залишити коментар, що гопак є українським танцем, а не російським”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, американська телеведуча Еллен Дедженерес розмістила в Instagram відео виступу українського Національного ансамблю імені Павла Вірського. І все б нічого, але репост Дедженерес зробила з російської сторінки й підписала відео «лише подивіться на цих російських хлопців». Наразі у коментарях під репостом Дедженерес з’явилося вже безліч закликів невдоволених користувачів з ремарками до публікації.