Активісти та друзі України закликають приєднатися до всесвітньої акції #LiberateCrimea #CrimeaIsUkraine Рекомендовані

Понеділок, 03 лютого 2020 11:15 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українські активісти та друзі України закликають 26 лютого, у День опору Криму російській окупації, приєднатися до всесвітньої акції #LiberateCrimea #CrimeaIsUkraine.

Про це Порталу української діаспори "Стожари" повідомили в Товаристві підтримки України.

«Ми, українці та друзі України - представники Міжнародного руху #LiberateCrimea, Руху Опору капітуляції, Всесвітнього руху патріотів України та Міжнародного руху «Об’єднані прапором», закликаємо всіх людей доброї волі 26 лютого 2020 року, в День спротиву окупації Криму, приєднатися до всесвітньої акції #LiberateCrimea #CrimeaIsUkraine», - йдеться у повідомленні.

Головна мета акції - привернути увагу громадськості до російської агресії в Україні,  нагадати міжнародній дипломатії і світовій спільноті про геополітичний злочин Кремля- окупацію Криму;

показати важливість єдності і солідарності з Україною, що  сприятиме звільненню всіх заручників, які незаконно утримуються в Росії та Криму,а також закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі.

Шість років тому на головній площі Сімферополя відбувся багатотисячний мирний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Майоріли українські і кримськотатарські прапори, лунали патріотичні гасла.

Мало хто здогадувався, що вже за кілька днів “невідомі зелені чоловічки” встановлять контроль над півостровом. І більше 2, 5 мільйонів людей залишаться наодинці із російською репресивною машиною.

Станом на 22 січня 2020 року, за даними Кримськотатарського Ресурсного Центру, 101 людина є політв'язнями і переслідуваними Криму за політичними та релігійними мотивами, 90 з них знаходяться в катівнях ФСБ.

Продовжуються поліцейські  рейди і затримання. Ці  обшуки,  затримання та арешти  кримські  татари  називають новою  депортацією - депортацією у російські  в'язниці. Російська судова машина намагається зломити волю кращих синів кримськотатарського народу, виносячи вироки в десятки років, утримуючи їх у в’язницях в  нелюдських умовах, позбавляючи медичної допомоги, зустрічей з рідними.

Ми не можемо лишатися байдужими до горя матерів і дружин,  до горя дітей,  які ростуть дітей  без батька.

Багатолюдною акцією чи флешмобом  на центральній площі міста, чи одиночним пікетом біля посольств РФ 26 лютого ми  нагадаємо  світу

#LiberateCrimea ! #CrimeaIsUkraine !

#КъырымAзатOладжакъ !

З повагою, від Товариства підтримки України

Cieņā, Ukrainas atbalsta biedrība

Tatjana Lazda +37126835542

Una Tomiča +37128677493

Ingus Zaharčenoks +37129661199

Kārlis Rimša +37129152048

 

Сторінка заходу в Facebook.