На міжнародному фестивалі в Лондоні покажуть фільм «Якщо було завтра» української режисерки. Рекомендовані

Вівторок, 04 лютого 2020 19:36 Автор  Сергій Журавський Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
9 лютого на міжнародному фестивалі London International Filmmaker Festival в Лондоні демонструватиме фільм «Якщо було завтра» української режисерки Анастасії Євченко.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на допис Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії у Twitter. «Український фільм «Якщо було завтра» презентують на фестивалі London International Filmmaker Festival 9 лютого 2020 року. Приєднуйтесь до нас у Novotel London Hammersmith, показ розпочинається о 14:25», - йдеться у повідомленні.

Screen Shot 2020 02 04 at 9.29.08 PM

Як раніше повідомляв Укрінформ, стрічка «Якщо було завтра» стала дебютною роботою молодої української сценаристки та режисерки Анастасії Євченко. Прем’єра фільму відбулася 1 грудня 2019 року в Мілані в рамках міжнародного фестивалю World Cinema Milan Festival.

У стрічці «Якщо було завтра» піднімаються важливі теми війни, людських цінностей, любові та сім’ї. Всі різні метафори, зображення, символи, приховані повідомлення можуть бути по-різному інтерпретовані глядачами. Єдине, що має залишатися сталим - це те, що війна, увійшовши у життя головного героя, є перешкодою для щасливого життя. Саме ця особиста історія одного солдата змушує замислитися над сенсом життя, відчути справжні емоції.

1580817413 987

Головну чоловічу роль у фільмі виконав непрофесійний актор, учасник бойових дій в АТО Олексій Олексюк. У головній жіночій ролі - українська актриса Вікторія Левченко. Продюсерами фільму є Сергій Сушон та Анатастасія Євченко.

Стрічку «Якщо було завтра» було висунуто на нагороди міжнародного фестивалю World Cinema Milan Festival в п’яти номінаціях. Фільм отримав нагороду в номінації "Найкраща жіноча роль" (актриса Вікторія Левченко).

Фото: Укрінформ, Twitter