Українки з Америки передали $5 тисяч дитячому реабілітаційному центру у Львові Рекомендовані

П'ятниця, 07 лютого 2020 11:30 Автор  Сергій Журавський Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Членкині Союзу українок Америки, у Кліфтоні (штата Нью-Джерсі, США) зібрали 5 тис. доларів для дитячого реабілітаційного центру «Джерело» у Львові.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на повідомлення центру у Facebook.

«Отримали чергову підтримку на Навчальні програми від приятельок-союзанок! UNWLA Branch 137 Clifton NJ (Союз українок Америки, віділ №137 у Кліфтоні, Нью-Джерсі – ред.) проводив благодійні покази колекції Оксани Караванської та зібрав 5000 доларів на підтримку центру. Дякуємо за візит і підтримку Оксані Коник, Марії Васильків та усім членкиням UNWLA (СУА – ред.). Бути далеко від України і так вболівати та допомагати - це надихає! Дякуємо, що є в колі друзів «Джерела!», - йдеться у дописі.

1580990144 225

Як зазначається на сторінці відділу №137 СУА, грошова допомога призначена на фінансування навчання та розвитку фахівців, які щодня працюють з важконеповносправними дітьми та молоддю дитячого реабілітаційного центру «Джерело».

Зі свого боку, членкині відділу висловили «найщиріші слова вдячності директору центру «Джерело» Зореславі Люльчак, керівнику відділу соціальних проектів та розвитку Наталії Сіреджук та всій команді за вашу щоденну і таку важливу працю, та добро у серці, за те, що даєте можливість кожній дитині центру рости у любові, з повагою гідності та уваги до унікальності кожного і кожної».

1580990145 399

Союзянки також подякували Українській громаді в Нью-Джерсі та Нью-Йорку, друзям та спонсорам за участь, підтримку та можливість здійснення цього благодійного проєкту та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Як зазначається у соцмережі, президент відділу №137 СУА Оксана Коник передала 5 тис. доларів у якості допомоги дитячому реабілітаційному центру «Джерело» у Львові. Кошти було зібрано під час осіннього благодійного модного показу нової колекції відомої української модельєрки Оксани Караванської у США.

1580990145 203

Фото: Центр "Джерело" Dzherelo Centre у Facebook