У Канаді міжнародна організація українських громад «Четверта хвиля» відсвяткує свій ювілей Рекомендовані

Неділя, 09 лютого 2020 14:56 Автор  Сергій Журавський Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Міжнародна організація українських громад «Четверта хвиля» запрошує українців Торонто відсвяткувати 15-річчя об’єднання.

Про це повідомляє  Укрінформ з посиланням на сторінку організації у Facebook.

«Шановна українська громадо Торонто, запрошуємо всіх на святкування 15-річного ювілею «Четвертої хвилі». На свято запрошуємо не лише членів організації, а всіх, хто бажає розділити з нами приємні спогади, мрії про майбутнє, частування та творчу програму», - йдеться у запрошенні.

Як зазначається, цього дня своїми талантами з пристуніми ділитимуться заслужений артист України, співак, диригент, аранжувальник, громадський діяч Володимир Вермінський; сімейний дует Ігоря та Андріани Артемяк; дует «Кольори»; Наталя Кулинич-Колач та Дейдрі Франсуа тощо.

Серед поважних гостей будуть присутні, зокрема, президент Світового конгресу українців Павло Ґрод; голова Світової федерації українських жіночих організацій Анна Кісіль; голова Конгресу українців Канади Олександра Хичій; президент Конгресу українців Канади, відділ Торонто, Тарас Багрій; член парламенту Канади Іван Бейкер; директор Канадської української імміграційної служби Євген Дувалко.

 1581147973 916

Як зазначається на сайті міжнародної організації українських громад «Четверта хвиля», вона була створена та офіційно зареєстрована в Канаді 6 лютого 2004 року. Є добровільною неприбутковою неурядовою культурно-освітньою громадською організацією. З серпня 2008 р. «Четверта хвиля» є членом Світового конгресу українців (СКУ).

Своєю метою організація визначила підтримання єдності та розбудову української громади в Канаді; розвиток та популяризація в Канаді українського національного надбання; підтримка зв’язку з українцями в Україні; сприяти взаємообміну досягненнями українців Канади і України в площині культури, науки, освіти, бізнесу тощо; надавати соціальну підтримку потребуючим українцям у Україні тощо.

«Четверта хвиля» співпрацює з СКУ та громадськими організаціями, урядовими структурами, освітніми закладами в Канаді та Україні. Вона самостійно та у співпраці з іншими організаціями проводить різні акції та громадські заходи.

Серед регулярних щорічних заходів, що проводяться «Четвертою хвилею», є, зокрема, благодійний марафон «Діти Торонто – дітям-сиротам в Україні» (проходить з 2014 року) -  масштабний захід, що організовується у співпраці з цілою низкою українських організацій та залученням спонсорів. Щороку під час марафону за активної участі української громади Торонто і околиць проходить збір та відправка в Україну декількох тон одягу, взуття, шкільного приладдя, іграшок та сувенірів. Всі речі надсилаються адресно та партнерам-волонтерам.

Фото: Diaspora.ua, Fourth Wave Canada/Facebook