З нагоди Міжнародного дня рідної мови у Львівській політехніці поговорять про українську в інтернеті Рекомендовані

Середа, 19 лютого 2020 07:22 Автор  МІОК Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Українська в мережі: дискусія Українська в мережі: дискусія МІОК

З нагоди Міжнародного дня рідної мови Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує до Львівської політехніки поговорити про українську в інтернеті

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує приєднатися до дискусії "Українська в мережі", яка відбудеться сьогодні, 19 лютого, у головному корпусі Львівської політехніки.

Наскільки потужно й упевнено почувається на сучасних мережевих платформах українська мова? Як творити нею конкурентноздатні, популярні блоги, якісні текстові, аудіо- та відео-продукти? Де маємо успіхи, а яка ділянка потребує більших зусиль? На ці та багато інших запитань даватимемо відповіді в дискусії з відомими українськомовними блогерами й дослідниками блогосфери, з-поміж яких: Назар Савко, співак, музикант, композитор, автор популярного дитячого каналу «З любов’ю до дітей»; Святослав Літинський, громадський діяч; Юлія Сливка, письменниця, призерка «Книжкового форуму – 2019», одна з найвідоміших українськомовних блогерок в «Інстаграмі»; Тарас Береза, автор оригінальних словників української мови, Наталія Павлишин, керівниця Центру комунікацій Львівської політехніки, науковці МІОКу. Модерує Назар Данчишин.

За словами Ірини Ключковської, директорки МІОКу, «сьогодні ми всі повинні добре попрацювати, аби українська була не лише мовою комедій чи мелодрам, а утвердити її як мову науки, техніки, зробити її домінантною в соцмережах та в побутовому спілкуванні».

Останнє редагування Середа, 19 лютого 2020 07:33