У всіх пасажирів авіарейсів з Італії прикордонники перевірятимуть температуру Рекомендовані

Вівторок, 25 лютого 2020 10:12 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прикордонники разом з МОЗ перевірятимуть температуру тіла пасажирів із Італії. А від сьогодні вимірюватимуть її і в тих, хто прямує до країни автівками. Таке розпорядження уряду.

Про це 24 лютого, повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко під час брифінгу.

Повідомляється, що встановлене пряме авіаційне сполучення України з містами Італії виконуються через Міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ». На даний час це близько 20 рейсів щоденно.

Наразі в Італії на консульському обліку перебувають понад 15 тисяч українців. Усього наших громадян в Італії, за неофіційними даними, близько двох мільйонів. Інфікованих коронавірусом серед них - немає. Але через спалах недуги генконсульство України в Мілані припиняє приймати громадян та видавати документи.

У разі надзвичайної ситуації радять телефонувати на гарячу лінію відомства або писати на електронну пошту. 

"Ми прийняли рішення про те, що ті. Хто прямують прямими літаками з усіх країн, в яких зафіксовані випадки захворювання, вони будуть перевірятися в тому самому режимі, в якому перевірялися рейси всього азійського напрямку, тобто посиляться заходи безпеки", - говорить Олексій Гончарук, прем'єр-міністр України.

"Пункт пропуску для автомобілів Тиса, який сполучений поблизу міста Чоп Закарпатської області, там впровадять температурну перевірку усіх транспортних засобів і пасажирів для виявлення осіб з симптомами коронавірусу", - говорить Сергій Дейнеко, голова Державної прикордонної служби України.

Повідомляється, що також 2-3 рейси виконуються через пункти пропуску «Шегині» та «Краківець» із ділянки українського кордону з Республікою Польщі. Там також буде проводитися температурна перевірка громадян.