Відійшла у вічність відома активістка українського жіночого руху та активна діячка СФУЖО Олександра Ковальська Рекомендовані

Середа, 26 лютого 2020 09:27 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) висловлює глибоку скорботу та співчуття з приводу відходу у вічність непересічної особистості та надзвичайної жінки - Олександри Ковальської.

Про це йдеться на сторінці СФУЖО у Facebook.

Світлої пам’яті пані Олександра Ковальська була довголітнім учасником українського жіночого руху та активною діячкою СФУЖО, була членом Президії Секретаріяту Світового Конґресу Українців від СФУЖО в період 1978-1988 роки, була членкинею Верифікаційної Комісії ІІІ Конґрерсу СКУ 1978 року. На ІІІ Конґресі СКУ 1974 року, пані Олександра Ковальська була першою заступницею Голови Комісії Прав Людини, а також була обрана до Контрольної Комісії Ради Суспільної Служби.

Пані Олександра Ковальська була палкою та активною борчинею за волю України, за права людей, зокрема жінок. Чудова, життєрадісна особа, пані Ковальська, при житті завжди була уважна до потреб інших і своєю чарівною усмішкою вселяла надію на краще майбутнє. Украінська спільнота назавжди збереже пам´ять про Лесю Ковальську, бо Вона була активною у громадському житті, в жіночій організаціі, в Світовій Федераціі Украінських Жіночих Організацій, в Суспільній службі і інших.
Хай Всевишній Господь Бог зарахує покійній Лесі Ковальській усі волонтерські справи на добро і розквіт Украінськоі спільноти в Торонто та упокоіть в місці світлому, тихому, де нема ні болю, ні тяжких зітхань.
Управа та членство СФУЖО моляться за упокій душі світлої пам’яті Олександри Ковальської.

Вічна їй пам’ять!