Передріздвяний Ярмарок в Лондоні.

Середа, 09 грудня 2015 01:14 Автор  Опубліковано в Кіно Прочитано 1888 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Слово від Дарії Склярик.

Передріздвяний Ярмарок,багатий різним святковим подарунковим крамом, радісними дитячими голосами, мелодійними колядками, цікавим передріздвяним рукоділлям, котрий відбувся в Лондоні, в актовій залі місцевого віддвлу СУБ вдався на славу. Святкова радість переповнювали кожного.
А був він проведений з ініціативи лондонського осередку Спілки Української Мололоді у Великій Британії, щоб подарувати хвилини щастя дітям, щось для СУМу заробити та поділитися цим з дітьми з України, котрі втратили батька-захисника рідного краю, подарувати частинку радості і любові, котра їм і всім нам так потрібна.

Як батьки так і діти до Ярмарку готувалися дуже охоче, з великим захопленням, ніхто не залишився осторонь. Тому він став справжнім святом, де відчувалася щирість душі кожного, хто приклався до справи. Все було чудовим.

Велике спасибі всім, хто до цього приклався. Ви всі справжні чарівники, котрі вміють творити, радіти і дарувати це відчуття іншим.

Передріздвяна ярмарка в Лондоні. Частина 1

Чи ви бачили як виглядає живий цех ручного виготовлення різдвяних та новорічних прикрас з ярмарком при ньому, де все новесеньке, свіжесеньке і пахне руками майстрів-чаклунів. Недарма сам Святий Миколай сюди за подарунками для дітей в Україну завітав. І все це в центрі Лондона.

Передріздвяний Ярмарок в Лондоні. Частина ІІ. Жива фабрика різдвяних прикрас.