Сучасний Шевченко - батько українського хорору.

Понеділок, 24 квітня 2017 09:05 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Кіно Прочитано 1480 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Якими мають виглядадти герої Т.Г. Шевченка зараз?! А якщо уважно перечитати Кобзар, чи не буде він сильнішим за Стівена Кінга?

В Україні створили анімаційний серіал за "Кобзарем" Тараса Шевченка, який невдовзі презентують на одному із загальнонаціональних каналів, - поділилося видання НВ з посиланням на Радіо Свобода.

Як повідомляє Радіо Свобода, автори впевнені у тому, що сучасній людині треба подавати Шевченка по-новому.

В основі першої серії анімаційного серіалу – містичний вірш За байраком байрак у стилі зомбі-хорору. Всього у серіалі має бути 12 серій.

"Якщо ми будемо працювати з Шевченком як із кріпаком, то це буде сльозлива шароварщина. А якщо як із Стівеном Кінгом, як з автором хорорів, то буде зовсім інше ставлення", – розповів продюсер серіалу Максим Прасолов.

Зазначається, що над мультфільмом працювали цілий рік. Зробили понад 400 малюнків у складному стилі українського бароко.

"У нас не було технічних кадрів, це все зроблено рукою нашого художника Олексія Чебикіна. Анімували всі сцени з його малюнків. Кожна фігура розрізалася на частини – від 20 до 140 – і ці частини анімувалися", – пояснив режисер Богдан Шевченко.

Останнє редагування Понеділок, 24 квітня 2017 09:26