Французький актор Жан Рено поділився враженнями про Україну та зйомки фільму "Останній крок" Рекомендовані

П'ятниця, 23 березня 2018 14:57 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Кіно Прочитано 718 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відомий французький актор Жан Рено на прес-конференції у Києві розповів про свої враження від перебування в Карпатах, де проходили зйомки фільму "Останній крок".

У стрічці він грає одну з головних ролей. Фільм планують представити взимку 2019 року, її сценаристом та режисером є Фредерік Петижан.

"В мене було сильне бажання відвідати Карпати, адже там дуже красива природа. Згадуючи (зйомки - Ред.), було дуже холодно, але перед нами був ліс неймовірної краси", - розказав актор.

Він розповів, що "українці були дуже добрими і я дуже щасливий". "Я б хотів повернутися сюди з новим проектом", - додав Рено.

Актору сподобалося зніматися в цьому фільмі, він намагався бути максимально переконливим у своїй ролі.

А відповідаючи на запитання журналістів, чи можна порівнювати його новий персонаж з Леоном кілером в культовій стрічці Люка Бессона, актор відповів, що аналогій шукати не варто.

У свою чергу Фредерік Петижан повідомив, що стрічка "Останній крок" вже відзнята на 70%. Основною локацією в ній є українські Карпати, а деякі сцени знімали в Києві на Подолі.

За сюжетом, герой Рено - найбільш розшукуваний найманий убивця - насолоджується самотньою відставкою на березі віддаленого озерця в Канаді.

У його шале знаходить прихисток дівчина, що перебуває при смерті після тяжкого нещасного випадку. Чоловік, який усе життя вбивав, вперше рятує життя.

Режисером і автором сценарію фільму є француз Фредерік Петіжан. Оператором-постановником - триразовий лауреат премії "Сезар" Тьєррі Арбогаст.

Окрім Жана Рено, у фільмі зіграє канадська акторка Сара Лінд, на рахунку якої фільми "Табір", "Особисте", "Вовк-поліцейський" та "Екзорцизм Моллі Гартлі".

Джерело: ВВС

Останнє редагування П'ятниця, 23 березня 2018 15:04