Українська стрічка "Межа очікування" про зниклих безвісти на Донбасі отримала нагороду Мадридського кінофестивалю

Середа, 01 серпня 2018 07:32 Автор  Стожари Опубліковано в Кіно Прочитано 667 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Українська стрічка "Межа очікування"  про зниклих безвісти на Донбасі отримала нагороду Мадридського кінофестивалю Фото - Internews

28 липня 2018 року документальна стрічка «Межа очікування» отримала нагороду в категорії «Найкращий режисер документального фільму іноземною мовою» на 7-му Мадридському міжнародному кінофестивалі. «Ми показали лише маленьку частину того болю, з яким зіштовхнулися тисячі матерів, батьків та дітей внаслідок російської агресії в Україні. Щиро дякую всій команді, яка працювала над фільмом», – так прокоментував свою перемогу режисер Станіслав Цехмістренко. 

Нагадаємо, що в документальній стрічці «Межа очікування» розповідається про дві реальні історії захисників України:  про братів зниклих безвісти на Донбасі в складі батальйону «Айдар» та про викраденого напередодні анексії Криму активіста Євромайдану, звільненого у результаті обміну. За офіційними даними, понад 400, а не офіційними 1000+, українців продовжують вважатися зниклими безвісти від початку російської військової агресії проти України. Сотні тіл досі не ідентифіковано. Їх немає ні серед мертвих, ні серед живих. Проведення пошуку на окупованій території неможливе ні українськими, ні міжнародними організаціями. Сотні українських батьків, дружин та дітей щодня чекають на повернення рідних додому, - повідомляє інформаційний портал української діаспории "Стожари" з посиланням на Internews.

Світ повинен знати правду. Завдяки показам у Мадриді про проблему зниклих безвісти дізналися сотні глядачів за кордоном, які розділили з українцями біль від втрати близьких. «Мало що в житті справило на мене настільки сильний ефект, як цей фільм. Дуже сильна робота режисера, якому небайдужа проблема фільму. Після перегляду я був дуже розчулений», – так описав свої враження від стрічки учасник кінофестивалю Джейсон Макмерті, доцент університету Елона, режисер з Голівуду. 

Переглянути фільм можна за посиланням: http://bit.ly/limits-of-waiting 

Останнє редагування Середа, 01 серпня 2018 07:41