У Лісабоні відбувся показ документального фільму "Міф" Рекомендовані

Понеділок, 03 вересня 2018 06:46 Автор  Стожари Опубліковано в Кіно Прочитано 629 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

02 вересня 2018 року в м.Лісабон за участі кінорежисера І. Ясного відбувся показ документального фільму "Міф" - стрічки про життя та героїзм патріота, Героя України В.Сліпака.

Фільму, який виграв одну з головних нагород «Кращий документальний фільм» Festival de Cinema da Figueira da Foz, Portugal.

481«МІФ» - новий фільм авторів стрічки Добровольці Божої Чоти - Леоніда Кантера та Івана Яснія – розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років.

Там він мав усе, що м2и звикли називати «щастям»: ім'я, успішну кар'єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні.

Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна.

Під час виконання бойової задачі Василь «МІФ» Сліпак загинув від кулі снайпера.