У Грузії проходить фестиваль українського кіно “Україна у фокусі” Рекомендовані

П'ятниця, 03 травня 2019 10:45 Автор  Марта Патика Опубліковано в Кіно Прочитано 901 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Фестиваль українського кіно “Україна у фокусі” Фестиваль українського кіно “Україна у фокусі”

У столиці Грузії Тбілісі у вже вп’яте відбудеться фестиваль українського кіно “Україна в фокусі“. Захід розпочався сьогодні, 2 травня, і триватиме до 5 травня.

Про це повідомляє Держкіно України у Facebook.

“Ми бачимо незмінну зацікавленість грузинської сторони в українській культурі та спільному кінематографічному партнерстві. Задля промоції України у світі, пошуку та налагодження нових професійних зв’язків, співпраці та продуктивного діалогу з давніми партнерами ми й продовжуємо підтримку подібних заходів за кордоном”, – прокоментував голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Зазначається, що фестиваль відкриє стрічка режисера Ярослава Лодигіна “Дике поле” за романом “Ворошиловград” Сергія Жадана. Також відвідувачі заходу побачать такі фільми, як “Брама”, “Герой мого часу”, “Пригоди S Миколая”, “Коли падають дерева”, “Вулкан”, “11 дітей з Моршина”, а також збірку короткометражних фільмів-переможців і учасників Одеського міжнародного кінофестивалю.

Фільми під час фестивалю показуватимуть мовою оригіналу з англійськими та грузинськими субтитрами.

Захід відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, посольства України в Грузії, Грузинського національного кіноцентру, Одеського міжнародного кінофестивалю, а також Тбіліської мерії. Організаторами заходу стали продюсерські компанії FX Film Georgia та JS Films.