Український фільм-мюзикл “Гуцулка Ксеня” покажуть на кінофестивалі в Японії Рекомендовані

Середа, 26 червня 2019 07:04 Автор  Марта Патика Опубліковано в Кіно Прочитано 662 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Український фільм-мюзикл “Гуцулка Ксеня” режисерки Олени Дем’яненко покажуть на кінофестивалі Mt. Fuji – Atami Film&VR Festival в Японії.

Українську стрічку режисера Олени Дем’яненко “Гуцулка Ксеня” відібрали до конкурсної програми ігрових фільмів міжнародного кінофестивалю Mt. Fuji-Atami Film Festival, який відбудеться у Японії 28 червня – 1 липня. 

Про це повідомляє Держкіно. 

На розгляд конкурсної комісії фестивалю надійшло понад 1200 фільмів. До програми потрапили лише п’ять, серед яких – українська стрічка.

Головними партнерами фестивалю є кінотеатральна мережа країни, а також провідний телевізійний канал, що розширює можливості для подальшого представлення українського фільму на кіно- і телеринку Японії.

Фестиваль проходитиме з 28 червня по 1 липня 2019 року в курортному містечку Аматі, яке називають «японським Голлівудом», біля підніжжя знаменитої гори Фудзі.

До складу журі цього року увійшли Хироши Касивабара (голова японської Асоціації сценаристів), Джун Асакава (популярний японський режисер, який працює в Голлівуді), Еліот Гроув (канадський продюсер, засновник кінофестивалю Raindance). 

Фільм “Гуцулка Ксеня” знято за мотивами однойменного твору Ярослава Барнича. Події кінострічки відбуваються у Карпатах у 1939 році. До Ворохти приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський). Батько-мільйонер поставив йому умову успадкування грошей: хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка на ім’я Ксеня (її зіграла Варвара Лущик).

Водночас у Японії й відбудеться світова прем’єра картини “Гуцулка Ксеня”.