Повість Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" планують екранізувати Рекомендовані

Субота, 29 червня 2019 01:27 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Кіно Прочитано 786 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Повість Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" Повість Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін"

Кінокомпанія Star Media працює над повнометражним фільмом "Я, "Побєда" і Берлін" за повістю Андрія Кузьменко, загиблого лідера гурту "Скрябін". Твір вважається частково біографічним. Прем'єра планується на наступний рік.

За сюжетом, на початку 1990-х молодий музикант відправляється у Німеччину на старому автомобілі "Победа", який сподівається обміняти на Mercedes. Разом із хлопцем у подорож відправляється друг, що бере з собою старі радянські манекени. На його думку, це можна дорого продати. У Берліні друзі знайомляться з місцевою рок-сценою. Молодий музикант вирішує спробувати себе – грати у клубах, записуватися у Німеччині.

"Ми прагнемо на яскравому прикладі кумира Кузьми Скрябіна донести кожному те, що з будь-якої непередбачуваної ситуації цілком можливо вийти за допомогою почуття гумору, кмітливості та винахідливості", - зазначив Влад Ряшин, засновник і продюсер кінокомпанії Star Media.

Як раніше повідомлялося, режисером стрічки «Я, Побєда і Берлін» стане Олександр Кириєнко. Над сценарієм працює Анатолій Крим, наразі готовий третій драфт сценарію. Допрацьовувати його буде Сергій Притула, який вже дав усну згоду на свою участь у проекті. 

«Ми залишимо ім’я – головного героя будуть звати Кузьма, і він, скоріше за все, буде кучерявим, але це буде збірний образ сучасного молодого чоловіка, а не портрет Андрія Кузьменка», – розповів режисер стрічки.

Зйомки плануються у Львові та Берліні. За попередніми даними, вони розпочнуться в серпні-вересні 2019 року. 

Саундтреком до фільму стануть музичні твори Кузьми Скрябіна різних часів у сучасній обробці.

Автори планують випустити стрічку «Я, Побєда і Берлін» у прокат у 2020 році. 

Прибуток від прокату стрічки планують перерахувати до Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.