Український фільм «Гуцулка Ксеня» отримав перемогу на кінофестивалі в Японії Рекомендовані

Вівторок, 02 липня 2019 11:37 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Кіно Прочитано 524 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Український мюзикл «Гуцулка Ксеня» здобув гран-прі кінофестивалю Mt.FUJI-ATAMI FILM FESTIVAL, що в Японії. Також він вийде там у широкий прокат.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Вітаю команду фільму з перемогою! Прекрасно, що перший за новітньої історії кіно український мюзикл, створений за підтримки держави, отримав міжнародне визнання. Маємо вагомий доказ того, що українське кіно і культура в цілому, оновлені та представлені модерновою мовою, надзвичайно цікаві світу», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

На відбірковій комісії розглядали понад 1200 фільмів з усього світу. А разом з «Гуцулкою Ксенею» обрали лише п’ять картин.

Фестиваль має статус «японського Голлівуду».

Нагадаємо, фільм «Гуцулка Ксеня» створено за мотивами однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була забороненою. Автором сценарію та режисером картини є Alena Demyanenko, продюсерами –Dmitriy Tomashpolski і Олена Дем’яненко. Головні ролі у фільмі виконали: варя лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Kate Molchanova (Україна), співачка і акторка Соломія Мельник (Dakh Daughters).