Турецька телекомпанія зняла фільм про бойові мистецтва запорізьких козаків Рекомендовані

Четвер, 30 січня 2020 10:14 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Кіно Прочитано 1230 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З’явився повний випуск програми, яку турецька телевізійна компанія ТРТ знімала на Хортиці

Про це повідомляє сайт Запорозька Січ.

Повідомляється, що зйомки проходили в історико-культурному комплексі “Запорозька Січ”. Протягом п’яти днів ведучий програми, турецький актор Нехар Ерен навчався у запорізьких козаків володінню різними видами зброї, а також досліджував їх звичаї та спосіб життя. Наостанок Нехар складав іспит, щоб показати, чому він навчився за час спілкування з козаками.

 

View this post on Instagram

Фільм знятий турецькою телекомпанією ТРТ в Запоріжжі на о.Хортиця. Нехар Ерен їздить по світу і вчиться бойовим мистецтвам в різних куточках планети. В цій серіі він потрапляє на Запорізьку січ, і має навчитися у козаків володінню різними видами зброї,а такожзвичаям і способу життя. #переклавіозвучив #українськаозвучка #українською #дивисьукраїнське #уотсзеар #шипула #яншипула #шотам #козаки #хортиця #запоріжжя #запорожье #кіно #zp

A post shared by Shypool - Selfie collection (@yan.shypula) on

 

Зазначається, що цей фільм – частина великого проєкту, в якому учасники знімальної групи з Анкари подорожували різними країнами світу, які славляться своїми воїнами, та вивчали їх секрети та звички та опановували навички боїв.

Перекладом фільму з турецької та його озвучкою займався запоріжець Ян Шипула.